تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

رد پای بیست خبیث و عزیز

  از دانش آموزان باید نوشت:

  کیوان( اسم مستعار) آنقدر خوب است ، که دلت میخواهد به او فرصت بدهی کمی بد باشد. همه چیز تمام است . باهوش ،مرتب ، با انضباط ، حرف شنو و خلاصه همه چیز است . حتی وقتی دانش آموز دیگری را سرزنش می کنم . اومتاثر می شود و دوست دارد سریع قضیه تمام بشود.

  همه چیز به این جا تمام نمی شود. کیوان مادر خوبی هم دارد.مادرش آرام و مهربان است .سعی میکند کمتر با مدرسه در تماس باشدو اگردر تماس بود،سعی می کند زود مکالمه را تمام کند تا به گفته خودشان زیاد مزاحم معلم نشود.

  و من خوشحال ازداشتن دانش آموزی به کیوان .

  چهارشنبه ،روز املا، کیوان کمی حرف م را بد می نویسد. در کل املا دور تمام حروف م خط می کشم و از او می خواهم طرزنوشتن م را تمرین کند.

  کیوان به هم می ریزد. می گوید خانم می شود این برگه را پاره کنم و دوباره بنویسم.تعجب می کنم . نه برای چی؟ تو که اشتباه نداری. کیوان گریه می افتد و خواهش می کند که به او اجازه بدهم . برایم اهمیتی ندارد که او برگه را پاره کند . ولی باید بفهمم که مشکل از کجاست و این اضطراب و ناراحتی دلیلش چیست؟

  بازهم کلنجار می روم . کیوان لب می گشاید: خانم،مامانم میگه هر یه خط کوچیکی که خانم توی متن املات بذاره یعنی یه غلط و یعنی دور شدن تو از نمره بیست!!!!! آخه مامانم فقط و فقط بیست دوست دارد.

  وای ... بازهم رد پای بیست خبیث و عزیز  پیدا شد.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : کیوان ,تمام ,بیست ,دانش ,بیست خبیث ,دوست دارد ,
  رد پای بیست خبیث و عزیز

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 30 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر